Çka ka ndryshuar në pamjen e Antonetës së “Përputhen”?

By

Antoneta e “Përputhen” mbase nuk mori dashurinë por nga programi doli e fituar në të paktën një aspekt.

Fama që mori e ka bërë atë një personazh të pranishëm shpesh në media.

Së fundmi, ajo ishte sërish (për të disatën herë në fare pak kohë) e ftuar tek Bieta Sulo. Por, ndjekësve i ka rënë në sy një detaj tjetër.

Antoneta ngjan dukshëm më ndryshe në pamje. Kjo është theksuar nga përplot komentues në rrjete sociale.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by Antoneta Koci (@antonetakoci) on

Një pjesë e komenteve kanë qenë bullizuese por në të gjitha është thënë e njëjta gjë: Antoneta duket e “fryrë”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë kilogram të shtuar apo ndërhyrje estetike për të cilat falë bukurisë dhe moshës së re, Antoneta nuk ka aspak nevojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm