Bashkë me Julianën, banorët bëjnë ushtrime vallëzimi (VIDEO)

By

Dita e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka nisur me plot energji, ndërsa disa prej banorëve kanë praktikuar ushtrime vallëzimi nën komandën e Julianës.

Bashkë me Julianën, kanë ushtruar Ana, Edoni dhe Gresa, ndërsa Stresi dhe Lugati i përcjellnin nga afër.

Artikuj të ngjashëm