Kushtrimi feston ditëlindjen, urimet e Shyhretes dhe Leartës nuk vonojnë

By

Një ndër figurat më të përfolura të vitit që lamë pas, Kushtrim Salihu, njëherit djali i këngëtares Shyhrete Behluli, vmendjen mediatike e mori shkaku i dasmës së tij e cila u bë temë kryesore e asaj periudhe.

E pikërisht sot për të do të ketë festë përsëri.

Djali i këngëtares së njohur feston ditëlindjen e tij, e me të kaluar ora 00:00 urimet në drejtim të tij nga personat më të dashur nuk vonuan.

“Urime ditëlindjen o drita ime, jetofsh gjithmonë i lumtur.”-shkroi Shyhretja në Instagram teksa edhe e bashkëshortja e tij Learta zgjodhi t’a urojë atë përmes këtyre fjalëve “Urime ditëlindjen dashuria e jetës sime. Te Dua Përjetësisht! ❤” /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm