Banorja e dytë në BBVK është këngëtarja Ana Kabashi

By

Spektakli i madh i Big Brother VIP Kosova ka nisur dhe tashmë është zbuluar edhe banori i parë i shtëpisë që është Getinjo, pas tij u fut edhe Ana Kabashi.

Banori i dytë që hyn në shtëpinë e famshme është Ana Kabashi.

Qëndroni të kyçur në kanalin Klan Kosova për të mos humbur natën e parë të BBVK. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm