Banorët e komentojnë deklaratën e Bucit për Monikën (VIDEO)

By

Disa nga banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova e kanë komentuar deklaratën e Bucit për Monikën.

Ai mbrëmë tha “me pi shumë, habitna flej edhe me Monikën”, njofton Klankosova.tv.

Kjo deklaratë e tij ka bërë që këngëtarja të shtangej për disa sekonda.

Ndiqni videon dhe kuptoni se çka thanë banorët.

Artikuj të ngjashëm