Banorët e BBVK ri sjellin hitin e Minatorit

By

Sonte si në çdo shtëpi në mbarë botën edhe në shtëpinë e BBVK ka festë për Vitin e Ri.

Banorët janë mbledhur teksa bëhen gati dhe këndojnë.

Ana, Getinjo dhe Shota e risjellin hitin e Minatorit “Mihane”.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm