JA SI DO TINGËLLOJ KËNGA EKSPLICITE E ROZIT (VIDEO)

By

Rozana Radi ka paralajmëruar projektin e saj më të ri. Prive javën që lamë pas kumtoi lajmin se teksti i këngës së re do të jetë mjaft eksplicit.

Kënga është duke u finalizuar dhe është titualluar ‘Për me pas një Rose’ me vargje të Rozanës teksa në muzikë është kujdesur Elgit Doda.

Rozi ka shkëputur një pjesë të këtij projekti dhe e ka publikuar në llogarinë e saj në instagram.

Nga ky xhirim kuptohet që kënga do të përmbaj edhe fjalë në gjuhën angleze teksa kujtojmë që projekti i fundit i saj është titulluar ‘Forever’.

Radi është shkëputur nga muzika para një viti por jo nga ekrani pasiqë ka qenë prezente në programin e vallëzimit ‘Dance With Me’ në të cilën u shpall kampione së bashku me partnerin e saj, këngëtarin Sabri Fejzullahu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm