Baby G solo apo duet pas Monster ?(VIDEO)

By

Kengëtarja më e re e labelit On Records është Baby G. Ajo u bë pjesë e tij pas bashkëpunimit me reperin Getinjo për të sjellur këngën “Monster”  cila u pëlqye mjaft shumë nga masa.

Por cilat janë planet e saj për të ardhmen dhe si e sheh ajo punën e bashkëpunimeve me artistët e tjerë brenda labelit, rrëfeu në një intervistë për emisionin Prive.

Baby G ani pse nuk do ta kishte fare problem nëse producentët e shohin të arsyeshme të bashkëpunonte me Kiden apo Adelina Berishën, megjithatë ajo shumë shpejt do të vijë me një këngë solo e cila pa dyshim do të jetë produkt i Zapp&Chriss./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm