‘Çmendet’ Ermal Mamaqi në Kinë, ja çfarë bën në publik (FOTO)

By

Ermal Mamaqi që njihet për natyrën e tij pa komplekse, ka befasuar me një gjest të bërë në publik.

Në Kinë, ai ka gjetur kohë për një foto shumë qesharake dhe njëkohësisht interesante.

Përskaj rrugës, në tentimin për të bërë auto-stop, Ermali ka ekspozuar barkun e tij nën mbishkrimin: Nuk kanë rrespekt kinezët as edhe për një burrë me barrë…

Të qeshurat nga ndjekësit në rrjete sociale, normalisht se nuk kanë mugnuar. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm