Baby G arrestohet dhe përfundon në psikiatri?

By

Këngëtarja nga Kukësi e njohur si Baby G është arrestuar.

Burime të IndeksOnline mësojnë se artistja është kapur nga Policia e Kosovës me lëndë narkotike mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

 

 

E njëjta është gjetur nga policia në gjendje shumë të rëndë për shkak të përdorimit të madh të narkotikëve dhe përzierjes së tyre.

Pas arrestimit ajo është dërguar në QKUK, ku më pas është transferuar në Spitalin e Psikiatrisë ku vazhdon të qëndrojë ende./Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm