“Më kapi ankthi”, çka i ndodhi Stresit? (VIDEO)

By

Stresi i ka treguar sot Xhulit se ka pasur një moment kur e kapi ankthi.

Reperi tha se nuk e di se çfarë pati, duke shtuar se e mendon çka do të ndodhë kur të dalë jashtë pasi të mbarojë Big Brother VIP Kosova.

“E kam shumë problem”, tha artisti.

Ndiqni më tej bisedën e tyre në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm