“Azemi ka ndjenja për mua,” Linda befason me konstatimin e saj

By

Sonte gjatë natës Prime u shfaq një material ku Linda shprehej se Azemi ka ndjenja për të.

Ajo u shpreh se Azemi ka ndjenja për të dhe është mënyra se si ai e sheh gjithë kohën.

Ndiqni deklaratën e Lindës më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm