Cila këngëtare shqiptare do ta operojë hundën dhe gjoksin?

By

Tashmë ndërhyrjet kirurgjike janë bërë trend në vendin tonë.

Kësaj radhe, është Big Mama ajo që ka vendosur ta operojë hundën dhe gjoksin, pas ndërhyrjes që pati për të hequr peshë.

Si, pse dhe kur e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm