Ava Max arrin edhe një sukses të madh (FOTO)

By

Ava Max është këngëtarja tjetër e famshme shqiptare.

Këngët e saja janë pëlqyer dhe dëgjuar jashtëzakonisht shumë.

Dy këngët e Max, “Sweet but psycho”, edhe “So am I” kanë kaluar shifrën e mbi 100 milionë klikimeve në platformën muzikore Spotify.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në Instastory.

“Faleminderit shumë, dy këngë mbi 100 milionë”, ka shkruar ajo.

Artikuj të ngjashëm