Cila ka qenë periudha më e vështirë në jetën e Vildane Zenelit (VIDEO)

By

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në Prive, realizuar pak kohë më parë.

Ajo foli për periudhën e vështirë gjatë jetës por tregoi edhe a është në një lidhje dashurie.

Çfarë i ndodhi prindërve të saj dhe cila është ëndrra e saj e parealizuar?

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm