Ndahet nga e dashura, reperi që bashkëpunoi me Elvana Gjatën

By

Lauren Jauregui dhe Ty Dolla $ign, me sa duket janë ndarë.

Fansat kanë filluar të spekulojnë se të dy kanë ndarë rrugët, bazuar mbi postimet në rrjetet sociale.

Të hënën, këngëtarja 22 vjeçare bëri një mesazh të fshehtë në Instagram, duke shkruar: “Unë e di të vërtetën para se të thuhet, mund ta lexoj në ndjenja. Zonja, gjithmonë dëgjoni atë zë të vogël në zemrën tuaj”.

Më vonë, atë natë, reperi 34 vjeçari postoi një emoji të zemrës së thyer.

Fansat gjithashtu kanë vënë re se Lauren e hoqi reperin nga Instagrami ndërkaq ai akoma e ndjek atë.

Lauren dhe Ty ishin në lidhje për gati dy vjet pasi bashkëpunuan në një këngë.

Artikuj të ngjashëm