Atë e dëgjojnë thuajse të gjithë! Por çfarë muzike dëgjon vet Ledri Vula?

By

Këtë javë, të hënën në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, i ftuar ishte Ledri Vula, i cili foli edhe për jetën e tij personale e edhe muzikën.

Njëra ndër pyetjet e Alaudin Hamitit ishte se çfarë dëgjon vet Ledri dhe çfarë e ka inspiruar muzikën e tij sot?

“Këngët e mia i dëgjoj derisa e realizoj klipin. Ndërsa më shumë kënaqem kur i dëgjoj këngët e mia me shokë. Këngët e mia vet s’i dëgjoj. Nuk dëgjoj as muzikë. I analizoj artistët çfarë bëjnë, por s’jam nga ata që zgjohem me muzikë nga gjumi”, është përgjigjur Ledri, duke rrëfyer se s’është nga ata që dëgjon muzikë gjatë tërë kohës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm