Vjen “Ola Bonita” nga Bardhi dhe Belah

By

“Ola Bonita” është bashkëpunimi i ri nga Bardhi dhe Belah.

Për producimin e këngës u kujdes BTM-Soundz, ndërsa për videon e këngës XL Films.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende mos e humbisni, por dëgjojeni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm