Ata që nuk besuan në shtatzëninë e Afërdita Dreshajt, ja ku është dëshmia (FOTO)

By

Afërdita Dreshaj dhe burri i saj Jakub së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Lajmi u bë i ditur javë më parë nga vet modelja e cila ndau një video në Instagram duke treguar gjininë e foshnjës.

Por, pati edhe nga ata njerëz që nuk besuan në shtatzëninë e saj për shkak të barkut.

Megjithatë, Afërdita dhe burri i saj sot ishin në vizitë dhe e bën publike një nga fotografitë e ultrazërit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm