Lumi B uron në mënyrë të veçantë gruan për ditëlindje (FOTO)

By

Bashkëshortja e reperit Lumi B, Miranda sot feston ditëlindjen.

Artisti postoi një imazh krah saj dhe bëri një urim të veçantë për të.

”Urime ditelindjen gruaja dhe mami ma e mire n’bote, te dua”, shkroi ai

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm