Pas shtatë muajsh martesë, aktorja e njohur turke i jep fund martesës

By

Demet Ozdemir dhe Oguzhan Koç, të cilët u martuan në një dasmë madhështore në Stamboll gushtin e kaluar, janë duke u divorcuar.

Çifti, i cili pati një krizë në martesë muajin e kaluar, por i dha dashurisë së tyre një shans të dytë.

Ozdemir u largua nga Levent, ku jetonte me bashkëshortin dhe më pas filloi të jetonte sërish në të njëjtën shtëpi për të shpëtuar marrëdhënien e tyre.

Artikuj të ngjashëm