Si dukej Arta Bajrami 13 vite më parë në shkrepjen e Arton Humollit?

By

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Ndër vite, Arta Bajrami ka sjellur hite në zhanret nga më të ndryshmet.

Jeta familjare e ka pasivizuar pak së fundmi këngëtaren e njohur por kjo s’do thotë që po harrohet.

Arta është risjellë në vëmendje së fundmi edhe nga fotografi Arton Humolli.

Në rrjete sociale, ai ka ndarë një shkrepje nga aparati i tij, në vitin 2005 ku Arta shkëlqen me stilin e saj dhe format trupore.

Përkundër që vitet kanë kaluar dhe tashmë këngëtarja është nënë e tre fëmijëve, fare pak ka ndryshuar nga kjo fotografi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm