As 24 orë, kënga e Elvanës dhe Ledrit arrin mbi 500 mijë shikime

By

Ledri Vula dhe Elvana Gjata kanë publikuar hitin e radhës.

“NO LOVE”, e mban titullin kjo këngë, e që nuk ka as 24 orë që është lansuar.

E për pak kohë, dyshja arriti mbi 530 mijë klikime.

 

Artikuj të ngjashëm