Arta Bajrami feston ditëlindjen, ka veç një premtim të madh!

By

Arta Bajrami feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçant për të, këngëtarja zgjodhi të kujtonte kohën kur ishte në kulmin e karrierës, duke thënë se zgjodhi të krijonte familje. Ajo tha se sot është nënë e përkushtuar dhe për këtë ndjehet e lumtur.

Arta poashtu pati një premtim për fansat e saj për të cilët tha se nuk është ndalur asnjëherë.

Ajo tha përmes Instagram se shumë shpejt vjen një album i ri dhe se nuk do të ndalet kurrë.

Urime Arta./Prive.al

Artikuj të ngjashëm