Shoqe të ngushta: Shkenda Dubova e çon në qiell me lëvdata Fjolla Morinën (FOTO)

By

Nëse nuk e keni ditur, këngëtaret Fjolla Morina e Shkenda Dubova janë shoqe të ngushta. Dyshja frekuentojnë bashkë çdo event publik dhe përveç pjesës profesionale në të cilën janë kolege, e ndajnë edhe personalen bashkë.

Këngëtaret që janë mikesha, e duan fort njëra tjetrën dhe këtë e dëshmon më së miri dedikimi që Shkenda i ka bërë Fjollës në Instagram.

“Kam një shoqe të mirë, bujare, të thjeshtë e të guximshme si luaneshë”, ka shkruar Shkenda, duke i dhënë epitete të bukura mikes së saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm