Arrestohet reperi i njohur!

By

DaBaby u arrestua të enjten pasdite në Beverly Hills.

Reperi 29 vjeçar ishte në dyqanin “Moncler” me tre persona të tjera dhe dikush brenda në dyqan thirri policët për të raportuar se po mbanin armë, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa DaBaby dhe miqtë e tij ishin gati të largoheshin, policia rrethoi makinën. Ata kontrolluan atë dhe gjetën një armë.

Të gjithë u ndaluan por TMZ raportoi se DaBaby refuzoi. Mbajtja e një arme të mbushur është kundërvajtje.

Artikuj të ngjashëm