Arrestohet aktori i njohur i grupit “Stupcat” (FOTO)

By

Policia e Kosovës në mëngjesin e së enjtes, e ka ndaluar dhe arrestuar aktorin Mensur Safqiu, i njohur për publikun më së shumti me rolet e bashkëpunimet te ‘Stupcat’.

Image result for mensur safqiu

Në fotografitë e siguruara nga agjencia e lajmeve KosovaPress shihet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Naim Frashëri”, ku policia kishte bllokuar rrugën dhe ka kontrolluar veturën e aktorit.

Deri në këto momente nuk ka më shumë detaje lidhur me rastin raporton Kosova Press. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm