Ka diçka që e nervozon Ermalin tek bashkëshortja e tij

By

Ermal Fejzullahu i është përgjigjur pyetjeve të fansave përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve”, në edicionin e fundit të Prive.

Përmes minutave të rezervuar për të, ai ka treguar sa herë e rrahu babai i tij Sabriu, a ia kontrollon bashkëshortja telefonin, a është i lumtur ashtu siç duket dhe shumë të tjera.

E si i martuar, ai po ashtu tregon se pse ndonjëherë ka konflikte në martesën e tij.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm