Ariana Fejzullahu feston ditëlindjen: Ja si e urojnë Ermali dhe vjehrra!

By

Ariana Fejzullahu është një nga blogerat më të njohura të shoubizit shqiptar dhe gjithashtu gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, gjë që bënë që ajo të jetë ndër më të përmendurat e më të dashurat në shtypin rozë.

Sot Ariana ka festë sepse ajo feston ditëlindjen e saj.

Në këtë ditë ditë të rëndësishme për të padyshim që nuk munguan urimet publike nga bashkëshorti Ermali dhe Vjehrra Nera.

Çifti Ariana – Ermal së bashku me shoqëri ndodhet në pushime në Capri të Italisë, ku dhe me të hyrë mesnata nuk mungoi befasia për ditëlindjen e Arianës.

“Urime edhe 100”, shkroi Ermali në mbishkrimin e videos së publikuar për Arianën.

 

 

Gjithashtu nuk mungoi urimi edhe nga Nera, e cila i uroi më të mirat përmes disa fjalëve mjaft të zgjedhura.

Shumë urime për Arianën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm