Seveni e Tuna në ‘sherr’ për Vildanën, por pse? (VIDEO)

By

Tuna, Seven Saraqi e Vildane Zeneli po qëndrojnë në Tiranë për biznes, pasi që modelja e njohur e cila jeton në Amerikë do të jetë pjesë e projektit të bashkëpunimit të dy artistëve.

Prive merr vesh se Vildanja e cila do të shfaqe me fustan të kuq të punuar nga Valdrin Sahiti do të jetë molla e sherrit në spot për të dy këngëtarët, të cilët tentojnë ta bëjnë për vete Vildanën.

Disa detaje në lidhje me këtë duet dhe modelen i kuptoni përmes videos së mëposhtme e cila sjell edhe disa të pathëna për yjet shqiptarë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm