Argjentina Ramosaj, nëna me trup sirene (FOTO)

By

E cila grua s’do donte të kishte një trup si ajo?

Bel të hollë dhe vithe të gjera, asnjë kilogram të tepërt dhe bark të sheshtë, është idealja për çdo grua.

Dhe Argjentina Ramosaj është aq me fat sa të ketë pamje të tillë.

Këtë e ka treguar edhe përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ku shfaqë linjat natyrale në rroba banje në mes të plazhit.

Këngëtarja nuk po iu ndahet pushimeve me familjen, e në gjirin e saj ka përherë Noah, të birin 2 vjeçar i cili është një fëmijë shumë i ëmbël.

Edhepse është bërë nënë, ajo ka arritur që të ruajë trupin e saj e sërish të duket si një sirenë deti.

Ajo ndodhet sërish në bregdet, ndërsa nga imazhi tregon se po pushon në bregdetin jugor shqiptar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm