Si të stiloni një shall dimri sipas Liberta Spahiut?

By

Ka ardhur ajo koha e vitit që ne të nxjerrim shallet më të bukur, për t’i dhënë pak ngjyra dhe stil veshjeve tona të stinës së ftohtë.

E një shall i vetëm ka plot mënyra që ju mund ta stiloni, e pikërisht këtë na prezantoi së fundmi edhe Liberta Spahiu.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

@liberta.spahiuHow to wear a scarf… #fashionhacks #tiktokkosova #kosova #fyp #winter #comingsoon

♬ Freestyler – Bomfunk MC’s

Artikuj të ngjashëm