Argjentina Ramosaj mahnitë me format në plazh

By

Këngëtarja kosovare Argjentina Ramosaj, po që zotëron një trup fantastik.

Linjat e saja nuk kanë ndryshuar aspak, ndonëse ajo është bërë nënë.

Në imazhet e fundit që ka realizuar në plazh, Argjentina duket mrekullueshëm, e po ashtu, suhmë e lumtur krah bashkëshortit të saj Dukagjinit.

Ajo edhe në këto ditë të ngrohta vere, është shfaqur e kuruar dhe duket tejet bukur në rroba banjot ngjyrë të kaltër. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm