Ardian Bujupi bën një tatuazh pak të çuditshëm (FOTO)

By

Ardian Bujupi ka bërë një tatuazh të ri dhe këtë e ka dëshmuar me anë të një fotografie të postuar në Instagram.

Artisti vendosi që në dorën e tij të shkruhej fjala ‘Rahat’.

Fonti i përzgjedhur nga Ardiani për tatun, është shumë i thjeshtë.

Me këtë tatu, artisti na konfirmoi se ndjehet rahat dhe kështu mendon të jetë gjithë jetën./Prive.al

View this post on Instagram

RAHAT

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Artikuj të ngjashëm