Arbenita ndan me ndjekësit detajet e pritjes së ëmbël!

By

Pak ditë më parë, modelja Arbenita Ismajli konfirmoi atë që dihej e përflitej – lajmin e shtatzënisë.

Ajo është në pritje të ëmbël të një vajze, siç e zbuloi ekskluzivisht Prive.al.

Por duket se Arbenita ka arritur që goxha gjatë të fsheh pritjen e ëmbël.

Përmes një postimi para pak minutash ka zbuluar mes tjerash edhe sa muajshe shtatzënë është.

Ajo është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe pritet të bëhet nënë për herë të parë përgjatë muajit Mars.

Me krahë të lehtë edhe për këtë periudhë të mbetur! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm