E rrallë: Butrint Imeri prezanton familjen e tij (FOTO)

By

Këngëtari i ri e mjaft i talentuar nga Kosova, Butrint Imeri, pavarësisht se gjatë gjithë kohës ka qenë mjaft aktiv një rrjete sociale me postime e risi të shumta një gjë e ka bërë mjaft rrallë ose më mirë të themi shumë pak.

Bëhet fjalë për shfaqjen e antarëve tjerë të familjes siç bëjnë rëndom figurat tjera publike të cilët bëjnë një miks mes këtyre dy gjërave.

Por, sidoqoftë një gjë të tillë zgjodhi ta praktikojë edhe Butrinti i cili si për të thyer disi akullin, ditën e djeshme publikoi një fotografi me familjen e tij të ngushtë me të cilët kishte dalur t’a festojë ‘Shën Valentinin’.

Ai në një far forme vulosi edhe një tjetër fakt i cili tregon se momentalisht statusi i tij është ‘Single’ dhe se ofertat në këtë drejtim nuk do të ishin aspak të ‘dëmshme’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm