Anxhelina publikon këngën e re

By

Pas rikthimit, Anxhelina po vazhdon me publikimin e këngëve të reja që ka përgatitur ndër vite.

E fundi që u lansua mban titullin “Run For” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm