Çka ndodhi me duetin e Skivit dhe Getoar Selimit?! (Video)

By

‘High 4 real’ është projekti i fundit që bëri bashkë të gjithë anëtarët e labelit ‘Babastars’, por përtej kësaj është lajmëruar edhe dueti i parë mes Skivit dhe Getit.

Ky produksion mendohej të publikohej gjatë sezonit të nxehtë por që kjo nuk ndodhi.

Pas martesës të së parit të Babastars, u përfol se ai do ta lërë muzikën mirëpo kjo gjë nuk do të ndodh, të paktën jo këtë vit sepse sipas informacioneve të sigurta pranë artistëve dueti i tyre do të publikohet gjatë nëntorit dhe gjithçka rreth saj është finalizuar.

 

Artikuj të ngjashëm