Anita Muçaj pranon një dhuratë të vlefshme por jo nga Ramush Haradinaj (FOTO)

By

Bashkëshortja e Kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinjat, Anita Muçaj, ka pranuar sot një dhuratë shumë të vlefshme.

Ajo njoftoi përmes Instagramit, se Zëvendëspresidenti i Federatës së Gjermanisë, ia dhuroi një fanellë.

“E nderuar me fanellen qe pranova si dhurate nga Zevendespresidenti i Federates se futbollit te Gjermanise!!”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë me të.

Anita është fanse e futbollit dhe këtë e ka dëshmuar duke e shoqëruar Haradinajn pothuajse në të gjitha ndeshjet e Kosovës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm