Angesa Vuthaj akoma preferon mjeksinë popullore!

By

Eshtë kjo modelja e ish miss Kosova, Agnesa Vuthaj, ajo e cila duket se ka pësuar një lëndim fizik, përkatësisht në këmbë, gjatë një aktiviteti të saj sportiv.

E si një vajzë e rritur afër maleve të Rugovës, padyshim që në të akoma mbizotërojnë zakonet tradicionale, ku ajo ka preferuar që këmbën e lënduar ta mjekojë në formë popullore.Mes tjerash ajo e ka cilësuar edhe si një metodë e cila jep rezultat të shpejtë si dhe si aplikim është mjaft e lehtë.

Gjithashtu ajo këtë lloj mjekimi ia preferon të gjithve duke shkruajtur në njërin nga llogaritë e saja sociale : ‘Nese keni lendime sportive dhe doni mjekim te menjehershem’. /Prive.al/

13608008_10201719611707865_1195820053_n

Artikuj të ngjashëm