Angelina Jolie në lidhje me një nga burrat më të pasur në botë?

By

Angelina JOlie ka qenë i përfshirë në disa lidhje të profilit të lartë dhe ka qenë objekt i shumë thashethemeve dhe polemikave.

Jolie është martuar tri herë në jetën e saj, por fatkeqësisht asnjë nga martesat e saj nuk zgjati shumë. Burri i saj i parë ishte Jonny Lee Miller. Çifti u martua në vitin 1996, por ndanë rrugët e tyre në vitin 1999.

Burri i dytë i Jolie ishte Billy Bob Thornton, me të cilin u martua në vitin 2000 dhe u bë i njohur për shfaqjet e tyre publike të dashurisë. Megjithatë, çifti u divorcua zyrtarisht në vitin 2003.

Martesa më e njohur e Jolie ishte me Brad Pitt. Çifti u martua në vitin 2014 dhe u bë i njohur si një nga çiftet më të fuqishëm të Hollivudit, por përfundimisht u divorcuan.

Tani Jolie ka ndezur thashethemet për lidhje me ambientalistin miliarder David Rothschild. David Mayer de Rothschild është një trashëgimtar miliarder i familjes bankare Rothschild, një nga familjet më të pasura dhe më me ndikim në botë. Rothschild është i njohur për përfshirjen e tij në disa sipërmarrje biznesi dhe punën e tij filantropike në fusha të tilla si ruajtja e mjedisit. Ndërsa jeta personale e Rothschild nuk është aq e reklamuar sa sipërmarrjet e tij të biznesit dhe filantropia, ai është vënë në qendër të vëmendjes në lidhje me romancën e tij të supozuar me Jolie.

Ylli i “The Girl, Interrupted” u pa së fundmi me David Rothschild në Nobu në Malibu, Kaliforni. Dyshja u kap duke shijuar momentin me njëri-tjetrin dhe duke ndezur thashethemet për takime. Dyshja thuhet se kaluan tre orë duke folur me njëri-tjetrin, duke detyruar publikun të spekulonte se ata ishin në një takim dreke. Nuk ka ende asnjë konfirmim zyrtar për të njëjtën gjë nga asnjëra palë. Por sipas raportimeve të fundit, dyshja u takuan me njëri-tjetrin për të diskutuar disa çështje me rëndësi.

Takimi erdhi pasi Angelina Jolie i dha lamtumirën rolit të saj si e dërguara speciale e Komisionerit të Lartë të Kombeve të Bashkuara për Refugjatët në dhjetor dhe shumë besuan se ylli i Gia u takua me ambientalistin Rothschild për disa çështje të rëndësishme. Sipas burimeve të brendshme, dyshja nuk ka qenë në asnjë mënyrë në një takim dreke, por takimi i tyre është shoqëruar nga një grup i vogël njerëzish. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm