Angela Martini si 11 vjeçe, modelja ishte shumë bukuroshe (FOTO)

By

Angela Martini është njëra ndër modelet më të bukura shqiptare. Me një trup fantastik dhe fytyrë kukulle, Martini plotëson të gjitha standardet e pasarelave.

Ndonëse asnjëherë emri nuk i është lakuar për ndonjë ndërhyrje, modelja e famshme duket e njëjta si tani.

Që kur ishte 11 vjeçare ajo shquhej për bukuri dhe tiparet e saj fizike nuk kanë ndërruar nga atëherë.

Martini kishte hije modeleje edhe si vajzë e vogël, ndërsa ajo ka publikuar edhe disa fotografi nga arkiva e saj, kur ishte 14-të vjeçare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm