‘Arratisja’ e Liberta Spahiut – prezantuesja zgjedh vendin e veçantë për pushime

By

Njëra ndër prezantueset më të njohura e emisionit më të njohur në trojet shqiptare – Prive, Liberta Spahiu, është ‘arratisur’ sërish.

Teksa ka bërë disa herë pushime gjatë kësaj vere, së fundmi Liberta zgjodhi një vend të veçantë për t’i kaluar ditët e nxehta të verës, pak para se të fillojë sezoni i ri i emisionit numër 1 të shoëbizit.

Prezantuesja ka udhëtuar drejt Jordanisë, saktësisht në Amman nga ku edhe ka postuar fotografi.

Ju kujtojmë që Prive rikthehet gjatë muajit tetor për shkak të programit special për zgjedhje në Klan Kosova.

Por deri atëherë, lajmet më të reja dhe më ekskluzive i gjeni në portalin tonë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm