Si duket Afrona pas stërvitjes?!

By

E dashura e këngëtarit të njohur Blero e cila jeton në Zvicërr Afrona Dika jo pak herë tërheq vëmendjen e mediave me lëvizjet e saj.

Karrierën e saj modelja po e bën në Europë ku është edhe imazh i njërit prej brendeve të famshme në atje.

Krahas punëve Afrona nuk mbetet prapa edhe me aktivitete tjera të lira siç është fitnessi i cili hyn në njërin prej hobive kryesor të saj.

E sot në profilin e saj në Instagram ajo postoi një fotografi teksa shihet që sapo ka përfunduar ushtrimet, por pavarësisht kësaj bukuroshja duket shumë seksi dhe në formë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm