Nuk do besoni sa ka ndryshuar bashkëshorti i Inva Mulës

By

Sopranoja e njohur shqiptare Inva Mula, ndonëse është përpjekur gjithmonë të mbaj një balanc mes jetës private dhe asaj publike, shumë shpesh ajo është lakuar edhe në këtë pjesë.

Për të disatën herë me rradhë, edhe së fundmi u tha se Inva i ka dhënë fund martesës me biznesmenin Hetem Ramadani.

Ndonëse ky ndryshim nuk ka ndodhur dhe çifti vazhdojnë të jenë bashkë, një tjetër transformim është shënuar, kësaj rradhe në pamje.

Bashkëshorti i sopranos, Hetemi së fundmi ka ndryshuar aq shumë në pamje saqë mezi njihet.

Flokët e thinjura, mjekrra e gjatë që i jep pak një pamje të ç’rregullt e kanë ndryshuar shumë në pamje Hetemin i cili falë paraqitjeve jo aq të shpeshta, në imazhin e shumëkujt vazhdon të jete ai i para katër-pesë viteve më parë.

Më poshtë fotografitë e shkrepura në fillim të këtij muaji./Prive.al/

Image may contain: 1 person, standing

Image may contain: one or more people, people standing, outdoor and text

Image may contain: 2 people

 

Artikuj të ngjashëm