Ana përlotet në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

By

Ana Kabashi është përlotur teksa po lexonte vargjet e librit të Daut Demakut “Tregimet shqiptare dhe mendimi pozitiv”.

Teksa i dilnin lotët, Alisa e pyeti për arsyen.

Ajo tha se janë lot lumturie dhe se do të kalojë shpejt.

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë.

Artikuj të ngjashëm