Kur s’kishim Instagrama t’i shihnim: Ami ndanë foton e 7-të viteve më parë dhe dukej yll (FOTO)

By

Kur Instagrami s’ishte në formë e mundësitë për t’i parë yjet shqiptare në pushime ishin të kufizuara, Amara Toska kishte shkuar në Tajlandë.

Image result for amarda toska

Moderatorja e famshme shqiptare, dukej yll edhe atëherë dhe vitet s’i kanë lënë shenjë.

Ndonëse nga ajo kohë është bërë nënë e dy fëmijëve Ami ende ka të njëjtin sharmë dhe të njëjtën formë fizike.

Bukuroshe atëherë, e bukuroshe tash.

“Kur isha me flokë të zeza dhe kur Instagrami nuk ekzistonte që të na e vriste kohën. Vera 2011-të”, ka shkruar Ami. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm