Ana Kabashi na merr me vete në prapaskenë të videoklipit të ri

By

Së fundmi, Ana Kabashi ka lansuar këngën e saj të re “Vallah” që është shoqëruar edhe me videoklip.

Ish-banorja e shtëpisë erdhi solo në projektin e ri pas bashkëpunimit me motrën e saj, Arta Kabashin.

Teksa kënga po korr edhe suksesin që meriton, Ana ka ndarë edhe disa prapaskena nga xhirimet e videoklipit.

‘Prapaskenat e kenges “VALLAH” pa filtera 😌nuk e kemi pas leht 24/7 pune dhe ja arritëm”, shkroi ajo në postimin e saj në Instagram, ku vijon të falënderojë edhe bashkëpunëtorët e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Artikuj të ngjashëm