Ana e fshehur e Ardit Gjebreas! (VIDEO)

By

Ai mund të krijoj përshtypjen e një personi tejet të butë falë emocioneve që i përçon në ekran.

Por siç duket edhe Ardit Gjebrea ka anën e tij të fshehur për të hequr stresin dhe lodhjen e madhe nga puna, që nuk do i shkonte mendja shumëkujt.

Në rrjete sociale, prezantuesi ka publikuar një video ku shihet teksa me armë shtie në një poligon.

Dhe duket se në këtë pjesë, Arditi është tejet i zoti pasiqë siç është shprehur, ka qëlluar drejt në shenjë. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm