Bleona godet sërish me veshjen, shfaqet komplet në të vjollce

By

Me pjesëmarrjen e saj në ‘Your Face Sounds Familiar’, vetëm me veshjen e saj ajo di të fitoj vëmendjen më të madhe.

Në këto javë të spektaklit, Bleonën e kemi parë diametralisht ndryshe çdo të hënë.

Eksperimente me ngjyra, veshje, shpeshherë edhe zhveshje e kanë sjellur këngëtaren në ekran siç nuk rastisim shpesh të shohim artiste në skenën muzikore shqiptare.

Pasi me gjasë ndau mendjen të mos ekspozohet shumë, Bleona ka vendosur që të eksperimentoj me veshjen.

Javën që lamë pas u shfaq komplet rozë në fustan latex dhe sërish ajo ka befasuar duke u veshur komplet në të vjollcë përfshirë edhe flokët paruke.

Po me ç’kombinim do vij Bleona javën e ardhshme ?! S’do çuditemi nëse shohim nuanca të papara më parë.

Efekti Bleonë …. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm